Online Bağış

Avrupa Yetim-Der’den Yetim öğrencilere kırtasiye desteği

07-09-2019, 13:33

Avrupa Yetim-Der, yeni eğitim öğretim yılı başlangıcı öncesi Türkiye'de ihtiyaç sahibi Yetim öğrencilere kırtasiye yardımlarına başladı.

Uluslararası İnsani Yardım kuruluşu Avrupa Yetim-Der, Türkiye’de onlarca Yetim ve ihtiyaç sahibi öğrenciye yeni eğitim öğretim yılı öncesinde kırtasiye yardımları yapılırken mağdur bazı Yetimlerin giyim ihtiyaçlarını karşılayarak kıyafet yardımında bulundu.

Avrupa Yetim-Der, Yetim ve ihtiyaç sahibi ailelere yıl içerisinde düzenli İnsani yardımlarda bulunurken, kurumun yaptığı yardımlardan bir tanesi de muhtaç ve yetim öğrencilere kırtasiye yardımı oldu. 

Yetim çocukların eğitim araç ve gereçleri yönünden eksiklik yaşadıklarını gördüklerini ve bunun için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten kurum, Yeni Eğitim-Öğretim yılının başlamasına kısa bir süre kala Yetim ve mağdur öğrencileri de unutmayarak kırtasiye yardımlarında bulundukları açıklamasını yaptı.

Avrupa genelinde kampanyalarına destek veren duyarlı hayırseverlere teşekkürde bulunan Avrupa Yetim-Der, Yetim ve ihtiyaç sahibi insanlara yönelik farklı bir çok alanda yardım kampanyalarının devam ettiğini ve bu yardım çalışmalarına katılımda bulunmak isteyenlere aracılık yapmaktan memnuniyet duyduklarını belirtti.

Avrupa Yetim-Der’in yapmış olduğu yardımlar ve şu an devam eden kampanyalar hakkında bilgi almak isteyen hayırseverlere kurumun her zaman bilgilendirme yapmaya hazır olduğu ifade edildi.

Açıklamada Hayırseverlerin yapacakları bağışlarda aşağıdaki bilgileri kullanmaları gerektiği belirtildi:

Yetim Çocuk Edinme: 40€
Yetim Aile Destekleme: 60€

Banka bağış bilgileri:
Alıcı: Avrupa Yetim-Der
IBAN: DE16 6835 0048 0001 0931 78
BIC:   SKLODE66XXX

Telefon
00 49 7623 71 777 30 (Sabit Hat)
00 49 157 739 606 19 (Yeni WhatsApp Hattı)

Sosyal Medya
Facebbook:    https://www.facebook.com/avrupayetimder2011
Instagram:     https://www.instagram.com/avrupayetimder/
Twitter:         https://twitter.com/AvrupaYetimder