Online Bağış

Gıda Yardımı


Yemen'de "1.000 Aileye UN" Kampanyası

Avrupa Yetim-Der, "1.000 Aileye UN" Kampanyası ile Yemen için yeni bir yardım çalışması başlattı. BM'nin, "Yemenliler açlık çekmiyor, açlıktan ölüyor" açıklaması, Yemen'deki insani krizin ulaştığı boyutu göstermesi açısından manidar.

Devamını oku...
Almanya'da evsizler için "Sıcak Çorba"

Almanya'da artan evsiz sayısı yaşadığımız şehirlerde artık gözle görülür şekle geldi. Evsiz kalan ve sokaklarda yaşamak zorunda kalan insanlara "Sıcak Çorba" ikramında bulunmak için bir aydır Weil am Rhein şehrinde "Sıcak Çorba" dağıtımı gerçekleştiriyoruz.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Kamboçya'da

Avrupa Yetim-Der, Asya ülkelerinden Kamboçya'da, yetim ve muhtaç ailelere çeşitli gıda ürünlerinden oluşan yardım paketleri ulaştırdı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der'den Mültecilere Alışveriş Çeki

Almanya’nın birçok eyaletinde zor durumda olan mültecilere insani yardımlar ulaştıran Avrupa Yetim-Der, Lörrach şehrine bağlı Maulburg kasabasında mültecilere alışveriş çeki, öğrencilere kırtasiye ve çocuklara oyuncak yardımında bulundu.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der'den Karadağ'da Mültecilere Gıda Yardımı

Avrupa Yetim-Der, Karadağ Plav şehrine bağlı Gusinye kasabasında mülteci kampında 25 yıldır zorlu koşullar altında yaşam mücadelesi veren 140 aileye Gıda ve Kışlık ihtiyaç yardımlarını ulaştırmayı başardı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Fransa'da yardım dağıttı

Avrupa Yetim-Der Fransa’nın başkenti Paris’te zor şartlar altında yaşamlarını sürdürmeye çalışan sığınmacılara yardım ulaştırdı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Şırnak'a Un Gönderdi

Avrupa Yetim-Der, Şırnak’ta sokağa çıkma yasağının kısmen kaldırılmasıyla kentteki mağdur halka bir kamyon un yardımını gönderdi.

Devamını oku...
Mülteci Yardımlarımız Devam Ediyor

Ülkelerinde yaşanan çeşitli sorun ve zorluklardan dolayı Almanya’ya sığınan mültecilere yardım elini uzatan Avrupa Yetim-Der, Schopfheim kasabasında mülteci kampında kalan yüz aileye alışveriş çeki verdi.

Devamını oku...
Filipinler'de Evsizlere Yardım

Büyük sel felaketinin ardından evsiz kalan yetim ve kimsesizlere hazır yemek ve gıda yardımı ulaştırıldı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Filipinler'de

Asya ülkelerinden Filipinler'de yaşayan yetim ve muhtaç ailelere ulaşan Avrupa Yetim-Der, pirinç ve çeşitli gıda yardımlarının dağıtımını yaparak insani yardım faaliyetlerine devam etti.

Devamını oku...
Avrupa Yetim Der'den Batman'a Yardım

Avrupa Yetim-Der, Batman'da fakir ve muhtaçlara gıda paketi yardımı yaptı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der'den Alman evsizlere yardım

Avrupa Yetim-Der, 52 ülkede yürüttüğü yardım faaliyetleri kapsamında çeşitli nedenlerden dolayı ülkelerinden göç ederek Almanya'ya sığınan mültecilere ve Alman evsizlere yardım elini uzattı.

Devamını oku...