Online Bağış

Su Kuyusu


Maulburg'da Mülteciler ile iftar

Avrupa Yetim-Der, mübarek Ramazan ayı münasebetiyle Almanya'nın Lörrach şehrine bağlı Maulburg kasabasındaki mülteci kampında iftar yemeği verdi.

Devamını oku...
Genel Merkez'den Ramazan Mesajı

"Rahmet, mağfiret, bağışlanma ayı ve 11 ayın sultanı olan mübarek Ramazan-ı Şerifinizi tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah (cc)'dan niyaz ederiz."

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Somali'de Su Kuyuları Açtı

Avrupa Yetim-Der, açlık ve kuraklık tehlikesiyle karşı karşıya olan Somali'de 2 bin 500 kişinin faydalanacağı 2 su kuyusu açtırdı.

Devamını oku...
Kasım Ayında Altı Su Kuyusu Açıldı

Avrupa Yetim-Der, Kasım ayında Sri Lanka, Arakan (Mültecileri) ve Çad'da 10 binlerce kişinin faydalanacağı 6 Su Kuyusu açtı.

Devamını oku...
Ekim Ayında 10 binlere Temiz Su Ulaştı

Avrupa Yetim-Der, Ekim ayında Arakan, Gabbiya ve Sri Lanka'da 10 binlerce kişinin faydalanacağı 4 Su Kuyusu açtı.

Devamını oku...
"Su Kuyusu Yoksa Bataklıktan Su İçiyorlar"

Orta Afrika ülkelerinden Uganda'ya yardım için giden Avrupa Yetim Der, hayırseverlerin desteğiyle 4 Su kuyusunu açtı, 3 tanesinin de temelini attı.

Devamını oku...
Çad'da Su Kuyusu Açıldı

Avrupa Yetim-Der, Dünya'nın farklı bölgelerinde sürdürdüğü hayırlı çalışmalarını Çad'da da devam ettiriyor. Su kıtlığı yaşayan Çad'a Avrupa Yetim-Der tarafından su kuyusu açtırıldı.

Devamını oku...
Filipinler'de Su Kuyusu Yardımı

Filipinler'de Mindanao bölgesinde içme suyu sıkıntısını gidermek için Avrupa'da yaşayan Gaziantepli hayırseverlerin desteğiyle su kuyusu açtı.

Devamını oku...
Afrika'da Yeni Su Kuyuları Açıldı

Avrupa Yetim-Der Afrika kıtasında yürüttüğü su kuyusu açma kampanyası dâhilinde 2 yeni kuyu daha açtı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Kamerun'da

Avrupa Yetim-Der, Dünya'da 1 milyarı aşkın insanın yoksun kaldığı temiz su sorununa olumlu katkı sağlamak için Uganda'dan sonra Kamerun'da da su kuyusu projelerini faaliyete geçirmeye başladı.

Devamını oku...
Avrupa Yetim-Der Afrika'da 2 Su Kuyusu Daha Açtı

Avrupa Yetim-Der, Afrika kıtasında açtığı su kuyularına yenilerini ekleyerek yardım bekleyen insanların umudu olmaya devam ediyor.

Devamını oku...
Afrika'da Yasin Börü Adına Su Kuyusu Açtırılıyor

Almanya'da yaşayan duyarlı Müslümanlar Yasin Börü ve arkadaşları adına Afrika'da su kuyusu açma projesini başlattı. Proje Avrupa Yetim-Der aracılığıyla faaliyete geçirilecek.

Devamını oku...