Online Bağış

"Kobanili Mültecilere Yardım Zamanı"

26-09-2014, 11:21

Acil Yardım Kampanyası: Türkiye- Suriye sınırında bulunan Kobani'deki iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan mülteciler için şimdi yardım zamanı. Haydi sen de ensar olmak için onlara yardım elini uzat.

Acil Yardım olarak başlatmış olduğumuz "Kobanili Mültecilere  Yardım Zamanı" kampanyası, Kobani’deki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan mülteciler için  hayati öneme sahip olan yardımların temin edilip mültecilere ulaştırılmasına yöneliktir.

Daha önce de sitemizden mültecilerin yaşamış olduğu dramı siz değerli okuyucularımla paylaşmıştık. Sayıları 150 bine yaklaşan Kobanili mültecilerin ihtiyaç duyduğu en temel ihtiyaçların bile karşılanmasında sorunlar yaşandığı bölgeye yapılacak yardımlar hayati öneme sahiptir.

Türkiye-Suriye sınırında veya sınır boyunda faaliyet gösteren yerel kurumlarla koordinasyon içerisinde belirlenen ihtiyaçlara binaen aciliyeti öncelikli olan ihtiyaçlar bu kampanya ile temin edilmeye çalışılacaktır.

Şimdi bu kardeşlerimize birer ensar olmak, onlara manen sofralarımızı ve evlerimizi açmak için sizde bu kampanyaya katılın.

İslami ve insani sorumluluklarınız için KOBANİLİ mültecilere duyarsız kalmayın.İlgili Haberler