Online Bağış

Avrupa Yetim-Der'den Nakdi Yardım

01-10-2014, 12:30

Türkiye genelinde kardeş aile yardımlarına devam eden Avrupa Yetim Der, muhtaç aileleri sevindiriyor.

Türkiye genelinde kardeş aile kampanyası ile yardımlarına devam eden Avrupa Yetim-Der, muhtaç aileleri sevindiriyor. Bayram öncesi yardımlarına hız veren Avrupa Yetim Der, Elazığ’da kardeş ailelere aylık nakdi yardımlarını  ulaştırdı.

Avrupa Yetim Der’in Stuttgart gönüllü temsilcisi Mustafa Özata,  Elazığ’daki kardeş ailelerin aylık nakdi yardımlarını  kendilerine ulaştırarak, kendileriyle  bayram öncesi  bayramlaştı.

Özata konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bayram öncesinde kendilerine teslim ettiğimiz nakdi yardımı, bir nebze  de olsa ihtiyaçlarını  gidereceklerini   temenni ediyoruz. Biz zenginle fakir arasında bir köprü görevi görüyoruz. Bu mutluluğa bizi de vesile kıldıkları için yardım yapan kardeş ailelere teşekkür ediyoruz. Muhtaç ailelerin hayır dualarına bizleri ortak etmeleri bizi sevindiriyor. Muhtaç ailelerin mutluluğunu görmek bizlere de ayrı bir huzur, farklı bir mutluluk veriyor. “ şeklinde konuştu.

Yardımda bulunanlara teşekkür eden Özata, hayır dualarda bulunarak bu hayır kervanına Müslümanların duyarlı olmalarını istedi.