Online Bağış

Genel Merkez mübarek "Regaib Kandili" ve "Üç Aylar" için mesaj yayınladı

07-04-2016, 12:28

Genel Merkezden yayınlanan mesajda, İslam Dünyası'nın Regaib Kandili ile beraber gireceği mübarek Üç Aylar'ın İslam Dünyası ve bütün insanlık için hayırlara vesile olması temennisinde bulunuldu.

"Avrupa Yetim-Der olarak 07 Nisan 2016 Perşembe gününü Cumaya bağlayan gecede idrak edeceğimiz Regaib Kandilinizi tebrik eder, Regaib Kandili’nin İslam Ümmeti ve tüm insanlık alemi için hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Ayrıca İslam Dünyasının 08 Nisan 2015 Cuma günü itibarı ile gireceği mübarek üç aylar mevsiminin de tüm insanlık alemi için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah (cc)'dan niyaz ederiz.

Girilen manevi atmosferin yeryüzünde sürmekte olan savaş, yıkım ve işgallerin son bulmasına, mağdur ve muhtaçların da dertlerine derman olmasına vesile olmasını Cenab-ı Allah (cc)'dan niyaz ederiz.

Kameri aylardan Recep, Şaban ve Ramazan'ın teşkil etmiş olduğu bu mübarek mevsimin yeryüzündeki tüm yetimlerin maddi ve manevi olarak ihya edileceği, umutlarının tazeleneceği ve sıcak bir yuva hasretlerinin son bulacağı veya hayırseverlerin bu güzelliklere vesile olacağı bir mevsim olması temennisi ile...

Tüm yetkili, temsilci ve gönüllülerimizden istirhamımız bu geceyi değerlendirip dünya üzerindeki mağdurlar için bol bol dua etmeleridir.

Regaip Kandiliniz ve Üç Aylarınız mübarek olsun."

Avrupa Yetim-Der Genel Merkez