Online Bağış

Genel Merkez'den Ramazan Bayramı Mesajı

05-07-2016, 01:36

Genel Merkezimiz, Ramazan Bayramı ile ilgili kutlama mesajı yayınladı:

İslam Alemi'nin mübarek Ramazan Bayramını tebrik eden Genel Merkezimiz, Ümmetin yetimlerine umut olmak için daha çok çaba sarfetme gerekliliğinin altını çizdi.

"Rahmet ve mağfiret ayı, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif'i geride bırakırken Ramazan ayı münasebeti ile yapılan bağış ve yardımları, verilen fıtr ve zekatları yardım sahiplerine ulaştırmanın mutluluğunu duymaktayız.

İnanıyoruz ki, siz değerli hayırseverlerin bağış ve infaklarını ulaştırmamız ile sevinen ve hayır dualarını gönderen yetim, mazlum, fakir, muhtaçlar ve ailelerinin yakarışları indi ilahide karşılıklarıını bulacaktır.

Tüm Avrupa Yetim-Der yöneticileri, çalışanları ve çok değerli gönüllü temsilcileri bu bayramda aslında birçok coğrafyada sevindirdikleri muhtaç insanlarla manen beraber bir bayramı ihya edecekler. Zira umut olunanların duları ve yakarışları indi ilahide bize bu birlikteliği sağlıyacaktır inşaallah.

Gönül isterdiki çok daha fazlasını yapabilelim ve çok daha uzaklardaki kardeşlerimize ulaşabilelim. İnşaallah siz değerli hayırseverlerin yardımı ve biz Avrupa Yetim-Der çalışanlarının gayreti ve sa'yı sonucu bunu hep beraber başaracağız.

Bu bağlamda mübarek Ramazan Bayramı'nızı tebrik eder, Cenab-ı Allah (cc)'dan bu Bayram'ın başta mağdur ve mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizin esaretten ve zulümden kurtulmalarına, yetim-öksüz ve muhtaçların bir kimsesi olabilecek hayırseverlerinde cömert olmalarına, sa'y ve gayretlerini tebrik ettiğimiz ve gıpta ile kendilerini izlediğimiz tüm değerli temsilcilerimizin hayırlarının indi ilahide misli ile kabul olunmasına  vesile olmasına ve tüm insanlığa barış, huzur ve adalet getirmesini niyaz ediyoruz.

Ramazan Bayramınız mübarek olsun."

Avrupa Yetim-Der Genel Merkez