Online Bağış

Bosnalı yetimlere kışlık giyim ve Süt keçisi yardımı

25-02-2019, 15:21

Avrupa Yetim-Der, Dünya genelinde sürdürdüğü yardım faaliyetlerini Bosna Hersekte’de devam ettiriyor. Bosna’da Yetim ve ihtiyaç sahiplerine giyim yardımı ve süt keçisi desteği verildi.

Dünya’nın birçok bölgesinde yaşayan Yetim ve öksüzlere yönelik yardım faaliyetlerini sürdüren Avrupa Yetim-Der, geçtiğimiz yıllarda Bosna Hersekli yetim ve ihtiyaç sahiplerine yönelik çeşitli yardımlarda bulunurken şimdide yetimler için kışlık giyim ve yetim ailelere keçi desteğinde bulundu.

Daha önce Balkan ülkelerinden Bosna, Sırbistan (Sancak), Kosova ve Karadağ’da yardım faaliyetleri yürüten Avrupa Yetim-Der, Balkan Ülkeleri insani yardım hattına imkanları dahilinde her fırsatta destekte bulunmaya devam ediyor.

Bosna’da yaşayan yetim ve ihtiyaç sahiplerine geçtiğimiz yıllarda gerek yaşanan doğal afetlerde acil yardımlar, gerek kışlık ihtiyaç yardımları gerekse temel yaşam malzemelerinden oluşan insani yardımlarda bulunan Avrupa Yetim-Der, hayırseverlerin destekleri doğrultusunda bu yardımlarını devam ettiriyor.

Yetim ve mağdur ailelere ulaştırılan kışlık giyim, gıda malzemesi ve keçilerin maddi karşılığını üstlenen hayırseverlere teşekkürde bulunan Avrupa Yetim-Der, kurum olarak imkanları çerçevesinde daha çok yetime ulaşmaya devam edeceklerini belirtti.

Genel Merkez tarafından yapılan açıklamada Hayırseverlerin Bosna'daki Yetim Aileler için yapacakları bağışlarda aşağıdaki bilgileri kullanmaları gerektiği belirtildi:

Balkanlar için Kış Yardımı: 35 €

Yetim Aile için Süt Keçisi (2 Adet): 250 €

Banka bağış bilgileri:
Alıcı: Avrupa Yetim-Der
IBAN: DE16 6835 0048 0001 0931 78
BIC:   SKLODE66XXX

Resmi Web sayfası
www.avrupayetimder.com
info@avrupayetimder.com

ONLINE BAĞIŞ 

Telefon
00 49 7623 71 777 30 (Sabit Hat)
00 49 157 739 606 19 (Yeni WhatsApp Hattı)

Sosyal Medya
Facebbook:    
https://www.facebook.com/avrupayetimder2011
Instagram:     https://www.instagram.com/avrupayetimder/
Twitter:         https://twitter.com/AvrupaYetimder