Online Bağış

Yetimhane’de kalan Yetimler Avrupa Yetim-Der ile sevindi

06-11-2019, 12:00

Avrupa Yetim-Der, Asya ülkelerinden Kamboçya’da, Yetim ve Öksüz çocukların kaldığı Yetimhane’nin ihtiyaç duyduğu yatak, yastık, yorgan ve Demir Ranzaları yetimhaneye ulaştırdı.

Yetim ve öksüzlere yönelik bir çok projeyi gerçekleştiren Avrupa Yetim-Der, Kamboçya’da onlarca öğrencinin kaldığı ve eğitim gördüğü Yetimhane’nin başvurusu üzerine acil ihtiyaçlarını karşıladı. Henüz küçük yaşlarda olan yetim çocukların yatabilecek rahat yataklarının olması için kolları sıvayan Avrupa Yetim-Der bu yardımları hayırseverlerin bağışlarıyla gerçekleştiriyor.

Dünya genelinde başta yetim ve öksüz çocuklar olmak üzere ihtiyaç sahiplerine insani yardımlarda bulunan Avrupa Yetim Der, Türkiye, Filistin, Yemen, Afrika Ülkeleri, Asya Ülkeleri ve Balkan ülkelerinde şimdiye kadar yüz binlerce aileye ulaşarak İnsani yardımda bulundu.

‘Yetimhane Fonu’na yapılan yardımlar ile ileriki dönemlerde yetim çocuklar yararına daha çok projeye imza atacak olan Avrupa Yetim-Der’e katkı sunmak isteyen hayırseverler Avrupa Yetim-Der’in internet sitesinde yer alan Online Bağış bölümündeki “Yetimhane Fonu”na bağışta bulunabileceği gibi aşağıdaki adreslerden de detaylı bilgiye ulaşabiliyor.
 
Acil Yardımlar için: https://avrupayetimder.com/spende/index.php?lang=tr

Banka bağış bilgileri:
Alıcı: Avrupa Yetim-Der
IBAN: DE16 6835 0048 0001 0931 78
BIC: SKLODE66XXX

Resmi Web sayfası
www.avrupayetimder.com
info@avrupayetimder.com

Telefon
00 49 7623 71 777 30 (Sabit Hat)
00 49 157 739 606 19

Sosyal Medya
Facebbook:
https://www.facebook.com/avrupayetimder2011

Instagram:
https://www.instagram.com/avrupayetimder/

Twitter:
https://twitter.com/AvrupaYetimder