Online Bağış

İnternet sitemizin yeni arayüzü ve Online Bağış hizmetinizde

15-04-2020, 16:44

2011 yılından beri Dünya’nın birçok yerinde Yetim, Öksüz, mağdur, fakir ve muhtaçlara yaptığı yardımlarla ismini duyuran Avrupa Yetim-Der, sekiz yılı aşkın bir süredir faaliyette olan internet sitesini yenileyerek kapsamlı hizmete sundu.

Avrupa Yetim-Der tarafından yapılan açıklamada, “Kurumsal anlamda hayırseverler ile yetim ve ihtiyaç sahipleri arasında kurduğumuz köprü vazifesiyle daha iyi hizmet verebilmek adına, yeni web sitemiz yayınlandı. Güncel hizmetlerimizi buradan takip edebilir, İnsani yardım çalışmaları, bağış kampanyaları, yeni veya tamamlanmış projeler gibi birçok konu hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.” denildi.

Açıklamada ayrıca, Avrupa Yetim-Der’in yeni web sitesinde güncellenen “Online Bağış” bölümünde yapılacak her türlü hayır ve bağış işleminin tüm yasal güvenceleri karşılanmış bir şekilde banka kartlarıyla gerçekleşebileceği belirtildi.

İyilik yapmanın kolay yolu “Online Bağış” seçeneği ile bilgisayar veya mobil hat üzerinden “Ramazan 2020” başlığı altında bağış uygulamasına erişerek; Zekat, Zekat Hesaplama, Sadaka, Fitre, Gıda Paketi, Kefaret / Fidye, Bayram Hediyesi, İftar, Koronavirüsü Yardımları, Yemen'e Acil Yardım, Afrika'ya Acil Yardım, Arakanlı Mültecilere Acil Yardım, Acil Yardım Fonu, Su Kuyusu, Adak ve Akika gibi hayır işleri olduğunuz yerden birkaç dakika içinde bağışlarınızı kolayca sepete ekleyebilir ve ödeyebilirsiniz.

Açıklamada son olarak, " https://avrupayetimder.com adresinden https://avrupayetimder.com/spende/index.php?lang=tr uygulaması aracılığıyla Dünyanın bir çok yerindeki ihtiyaç sahiplerine yardımlarınızı kolayca ulaştırabilir, hayır dualarına mazhar olabilirsiniz." ifadelerine yer verildi.

Online Bağış İçin